Inzercia zadarmo - predaj i kúpa - bazár, náš Bazoš umožňuje inzerovať v mnohých kategóriách
Celkom je na serveri 5538 inzerátů.
Detail inzerátu
(Domov : Služby : Pôžičky, úvery : Poskytujeme pôžičky všetkým, zamestnaným klientom (akceptujeme aj zahraničie aj pracujúcim klientom cez personálne agentúry), živnostníkom, starobným dôchodcom, opatrovateľkám na Slovensku, opatrova)

Poskytujeme pôžičky všetkým, zamestnaným klientom (akceptujeme aj zahraničie aj pracujúcim klientom cez personálne agentúry), živnostníkom, starobným dôchodcom, opatrovateľkám na Slovensku, opatrova

Typ: predám
vložené: 13. 05. 2017 v 13:26
Kategórie: Služby : Pôžičky, úvery
Zvoĺte oblasť: Prešov
Kontakt: 0905935646, Centrála pôžičiek pre celú SR

Cena: 0

Poskytujeme pôžičky všetkým, zamestnaným klientom (akceptujeme aj zahraničie aj pracujúcim klientom cez personálne agentúry), živnostníkom, starobným dôchodcom, opatrovateľkám na Slovensku, opatrovateľkám na Rakúsku živnosť a na výnimku aj invalidným dôchodcom, ženám na MD. Ponuka platí na celé Slovensko. Cez našu web.stránku www.centralapoziciek.sk ponúkame 10 typov online úverov od 600 do 200000 € úplne bez poplatkov a s možnosťou predčasného splatenia kedykoľvek počas splácania. V prípade nejakých otázok môžete kontaktovať aj našu infolinku 0905935646.
Úvery poskytujeme samozrejme s licenciou NBS.

Ak kto by mal záujem, hlľadáme aj nových spolupracovníkov z celej SR, ktorí by poskytovali naše úvery /dá sa aj na dohodu popri inému príjmu alebo kto chce aj na živnosť).Môžete si slušne zarobiť. Bližšie info na našej web.stránke.

16856_1.jpg

Report

Máte pocit, že tento inzerát sem nepatrí? Že patria do inej kategórie, alebo že ide prachobyčejný spam?
Neváhajte a informujte nás o tom. Ďakujeme.

Odpoveď na inzerát

captcha  Opíšte kód z obrázku: